Firma Lapp Kabel jest jednym z głównych dostawców kabli i akcesoriów kablowych na świecie. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar LAPP wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy. Dzisiaj nasze kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych, w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja naszych wyrobów jest prowadzona głównie w 18 własnych zakładach umiejscowionych w Europie, Ameryce i Azji. Rezultatem jest ponad 40.000 różnych standardowych produktów gotowych do odbioru z naszych magazynów. Posiadamy prawie 50 firm własnych oraz około 100 przedstawicielstw handlowych, działamy w 152 krajach, co zapewnia bliskość i łatwą dostępność naszych produktów na wszystkich kontynentach.

  Oferujemy: Wielożyłowe przewody sterownicze, zasilające i pomiarowe, giętkie, odporne na oleje, niską i wysoką temperaturę, ekranowane i w pancerzu stalowym, w różnych izolacjach.
  Osprzęt elektroinstalacyjny i montażowy: węże osłonowe, dławnice kablowe, złącza przemysłowe, systemy oznaczeń

  Nasze marki:
  przewody sterownicze ÖLFLEX®
  przewody do automatyki UNITRONIC® i ETHERLINE®
  światłowody HITRONIC®
  węże osłonowe SILVYN®
  dławnice kablowe SKINTOP® i SKINDICHT®
  systemy oznaczeń FLEXIMARK®
  złącza przemysłowe EPIC®

  Jesteśmy także reprezentantem na rynku polskim producenta prowadnic łańcuchowych BREVETTI STENDALTO Spa

  Najnowsze rozwiązania Lapp Kabel dotyczą szeroko rozumianej automatyki przemysłowej. Rozwój cyfrowych standardów komunikacji, potrzeba szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby rynku, gotowość na wyzwania jakie stawia idea Przemysłu 4.0 sprawiły, iż najszybciej rozwija się grupa przewodów ETHERLINE®. Okablowanie Industrial Ethernet, dostępne także jako gotowe paczkordy, stanowi solidną bazę do budowania sieci zarządzającej Państwa nowoczesną fabryką.

  Lapp Kabel Sp. z o.o.

  1. Profesjonalna 1
   Biskupice Podgórne
   55-040 Kobierzyce tel. 071/ 330 63 00
   fax 071/ 330 63 06
   e-mail: info@lapppolska.pl
   www.lapppolska.pl